Dieta modelek

Chcete rychle zhubnout a hledáte účinnou dietu? Znáte dietu modelek? Známá dieta modelek se patří k velmi oblíbeným u modelek, celebrit a lidí, kteří chtějí zhubnout za pouhé tři dny. Samozřejmě ale musíte počítat s tím, že se nejedná o zdravou dietu, ale spíše o třídenní pročištění těla.

Během diety modelek můžete zhubnout 3 kg, ale často se jedná spíše o odvodnění, protože v takto krátkém čase nemůžete zhubnout tuk. Pokud se ale rozhodnete do této diety jíst, nezapomeňte každý den vypít 2,5 litru čisté vody a dodržujte přesně jídelníček.

Ovoce se jí pouze čerstvé (ne slazené, sušené nebo konzervované). Dále nejezte nic jiného, jen to, co je napsáno v jídelníčku. K tomu si dejte čistou vodu nebo vodu s citronem. Povolený je i čaj nebo káva, ale nepřidávejte si do ní cukr, mléko nebo smetanu.

Jídelníček diety modelek

1. den:
snídaně: 1/4 kg ananasu
přesnídávka: 1/4 kg ananasu
oběd: 1 banán
svačina: 1/4 kg ananasu
večeře: 1 banán

2. den:
snídaně: 3 kiwi
svačina: 100 g hroznů
oběd: 4 kiwi
svačina: 100 g hroznů
večeře: 3 kiwi

3. den:
snídaně: 200 g hroznů
svačina: 1/4 kg ananasu
oběd: 4 kiwi
svačina: 1/4 kg ananasu
večeře: 2 kiwi a 100 g hroznů

Jak sami vidíte, tak to dieta není určená pro dlouhodobé stravování. Nedržte proto déle než tyto tři dny. Dieta modelek se spíše hodí, pokud potřebujete dopnout plesové šaty a pak vám moc nebude vadit, že můžete zase přibrat. Jo-jo efekt totiž často následuje tuto dietu.

Dieta modelky se nazývá také Hollywoodská dieta kvůli tomu, že vznikla v Hollywoodu. Ale znáte celebrity, ty drží každou chvíli jinou dietu, aby byly dostatečně hubené.