Pilates má super cviky na břicho

Pilates je velmi oblíbené a účinné cvičení. Během něj se naučíte správně dýchat, provádět cviky a posílíte tělo, obzvláště svaly a střed těla. Právě díky Pilates můžete skvěle formovat břicho. Ovšem důležité je necvičit pouze břicho, ale celé tělo. Na to je ideální hodinové cvičení Pilates doma nebo ve fitness centru. Lepší je na první hodiny docházet do fitness centra, abyste zjistili, jak se dané cviky provádí a aby vás mohl instruktor případně opravit. Poté se můžete pustit do cvičení doma podle videa nebo knížky.

Díky cvičení Pilates se vám zpevní postava již po 30 lekcích, jak se říká, budete mít nové tělo. Zpevní se zádové, hýžďové a břišní svalstvo. V neposlední řadě se vám zlepší dýchání a držení těla. Stačí jen správně cvičit a brzy poznáte výsledky.

Pravě Pilates má výborné cviky na břicho, kdy se břišní svaly procvičují téměř při každém cvičení. To se na něm brzy projeví. Bude postupně plošší a pěknější.

Možná si říkáte, že díky takovém jednoduchému cvičení se nemůže kompletně zpevnit postava, ale opak je pravdou. Správně prováděné cviky jsou velmi náročné a existuje několik verzí pro začátečníky, mírně pokročilé nebo pokročilé.

Podívejte se na video s cviky na břicho při cvičení Pilates.

Pilates se cvičí na podložce, někdy s pomůckami a někdy bez. Jedná se o cvičení, které zahrnuje několik stovek různých cviků. Toto cvičení může cvičit téměř každý, i když nejste vůbec ohební, protože postupem času se ohebnými stáváte.