Kalanetika cviky na břicho

Oblíbené cvičení kalanetika je založeno na přesných a pomalých cvicích, kdy se účinně posilují svaly a formuje postava včetně břicha. Cvičení bylo původně sestaveno kvůli zdravotním problémům se zády zakladatelky Callan Pinckney. Při pravidelném cvičení můžete již po pár lekcích uvidět na sobě skvělé výsledky. Nejlépe byste měli cvičit celý program, který trvá hodinu. Cvičit můžete podle knížky, v hodinách ve fitku nebo podle videa. Během kalanetiky se vám zlepší ohebnost, držení těla i celulitida.

Kalanetika cviky na břicho

Kalanetika je také skvělým cvičením na břicho. Během cviků na břicho se výborně zpevní svaly a břicho se tak velmi brzo začne formovat. Ovšem daleko účinnější je necvičit pouze cviky na břicho, ale celé hodinové cvičení. Ve výsledku budete pak mít zpevněnou celou postavu. Stačí cvičit jen pár hodin týdně a brzy uvidíte pokrok. V případě, že si vyberete pouze cvičení na břicho, cvičte obden.

Stačí se jen podívat na video kalanetiky, kde vidíte, že cviky nejsou vůbec složité. Měli byste je však cvičit pořádně a bez flákání.

Podívejte se na video s cviky na břicho při cvičení kalanetika.

Je kalanetika účinná?

Na tuto otázku existuje jednoznačná odpověď, která zní ano. Již po 10 cvičeních kalanetiky uvidíte na svém těle rozdíly. Bude více zpevněné a vás to bude táhnout k pokračování cvičení. Vidina toho, že si zpevníte problematické partie a zmenšíte celulitidu je velmi motivující. Každý cvik kalanetiky se opakuje až 100x, což je velmi účinné.