Ananasová dieta

Ananasová dieta je oblíbená dieta nejen v létě a drží se jen několik dní. Tedy drží se tři dny až týden a můžete zhubnout i 6 kg. Záleží na tom, jak dlouho ji budete držet. Ovšem ananasová dieta je jednostranná dieta, během které spíše hladovíte a je nezdravá. Místo tuku se spíše hubnou svaly, což není ideální. Podívejte se na zdravější způsob hubnutí.

Pokud se ale i přesto rozhodnete držet ananasovou dietu, tak nezapomeňte pít každý alespoň 3 litry vody nebo neslazených a neperlivých tekutin. Jezte pravidelně pětkrát denně dle jídelníčku a po skončení diety pokračujte v pravidelném režimu pěti jídel denně a také cvičte alespoň dvakrát týdně.

Jídelníček ananasové diety

Denně snězte až 3 ananasy, které můžete kombinovat s kiwi a papayou. V žádném případě nejezte ananasový kompot, protože se vždy musí jednat o čerstvý ananas.
Z ananasu a dalšího jmenovaného ovoce si připravte salát, šťávu nebo je jezte jen tak. Enzymy, které obsahuje ananas, lépe štěpí tuky, což je při dietě velká výhoda. Po ananasové dietě nezapomeňte na pravidelnou stravu bez sladkostí a tučných pokrmů.

Ukázkový jídelníček

snídaně - salát (1/2 ananasu + kiwi + 1/2 papaya)
svačina - ananasová šťáva
oběd - salát (ananasu + kiwi + papaya)
svačinka - ananasová šťáva
večeře - salát (1/2 ananasu + kiwi + 1/2 papaya)