Hubnutí bříška

Toužíte po tom, abyste měla ploché bříško? Možná se vám zdá, že se jedná o nesplnitelný sen, ale není tomu tak. Jedná se o velmi těžký úkol, kdy jeho splnění bude stát opravdu za to. Takže dejte si reálný cíl, mějte trpělivost a hlavně silnou vůli. A může se vám to podařit.

Hubnutí břicha vám dá pěkně zabrat, ale není nic pěknějšího než si říct: "Dokázela jsem to!" Kamarádkám pak můžete líčit, jak jste to dokázala. Ale teď dost snění, pojďme se podívat na realitu. Tak snadné to zase není.

Hubnutí bříška je celkem dlouhodobou záležitostí, pokud máte hlavně nějaký ten větší špíček na bříšku.
Podívejme se na několik základních pravidel, které je nutné dodržovat, pokud chcete mít ploché bříško.

Pokud máte nadváhu nebo pneumatiku okolo pasu, musíte nejprve zhubnout. Jezte menší porce pravidelně a sportujte. Vhodný je běh, spinning, zumba... Je nutné hubnout pomalu podle zásad správného hubnutí.

Až budete mít BMI v "normálu" (spíše pod 23,0), tak se vrhněte na pravidelné posilování bříška. Cvičte pravidelně cviky na břicho a k tomu připojte i další pohyb jako je zumba nebo běh. Podívejte se na cviky na břicho na videu.

Vhodné je také cvičit kliky a posilovat záda, které ovlivňují stav břicha a břišních svalů.
Pokud svaly na břiše cítíte, ale jsou schované pod špeky, tak musíte zhubnout nějaké to kilo. Toho docílíte jen pohybem a vynecháním nevhodných potravin jako jsou sladkosti, smažené a tučné potraviny. Přečtěte si, jak byste si mohla sestavit dietní jídelníček.

Pokud se chystáte na hubnutí bříška, tak se na začátku změřte. Míry jsou důležitější než váha.
Neodkládejte hubnutí na další pondělí a začněte hned dnes nebo zítra.